Gidip Kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergilendirme 0.00
Hepten 0.00
Bagaj Rafı, Kahvaltı Tepsisi Tutacağı, Battaniye Standı, Seyahat Çantası Depolama Rafı, İş Gezileri / Tatiller

Bagaj Rafı, Kahvaltı Tepsisi Tutacağı, Battaniye Standı, Seyahat Çantası Depolama Rafı, İş Gezileri / Tatiller

₺ 137.70
 

Tova kullanılabilir
Ürün sayısı

【Sağlam ve Dayanıklı】 : Katlanabilir bagaj rafından sağlam ahşap tasarım, en ağır çantaları ve valizleri tutabilir, deformasyon olmadan sürekli olarak kullanılabilir. 5 sabit ağır naylon sapanlar sallayarak önlemek için. 【Kaymaz Mat Tasarımı】 : Seyahat çantası destek standının alt kısmı, aynı zamanda dayanıklı olan kaymaz bir mat ile donatılmıştır ve ağır yerleştirirken kayması kolay değildir objects.It günlük ev kullanımı için uygundur. 【Katlanabilir ve Kolay Erişim】 : Katlanabilir bir tasarıma sahip olan bavul standı, kullanılmadığında birkaç saniye içinde kolayca katlanabilir.Konuk ayrıldıktan sonra kolayca katlanabilir ve bir dolaba yerleştirilebilir.Hafif tasarım, gerektiğinde rafı kolayca hareket ettirmenizi sağlar. 【Giysileri Düzenlemek için Uygun】 : Bagaj depolama rafı, gezginler için daha uygun paketleme ve açma hizmetleri sağlayabilir. 【Profesyonel Satış Sonrası Servis】 : Ürünlerimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz-mobilya tepsisi rafı.Eğer mal aldıktan sonra memnun değilseniz, lütfen bize ulaşın ve biz size tatmin edici bir çözüm verecektir.Her müşteriye sadakatle davranır ve size mutlu bir yaşam dileriz.Bavulunuz ağzına kadar dolu olduğunda, zeminden sonuna kadar kaldırmak bir güçlük olabilir ve hatta boş olabilir, bagaj genellikle hantaldır ve saklanması zordur.Bu nedenle herhangi bir ev, otel veya oda ve kahvaltı bu katlanır bavul tutucusundan yararlanabilir.Avantaj 1 : uzun.Misafir odası için bagaj rafları, odalarımıza zarif bir atmosfer getirmek için özenle hazırlanmış çoğu dekorasyonla kullanılabilir2.Paketleme ve paketlemeyi kolaylaştırmak için yatağın yanına yerleştirin3.Naylon dokuma kayışları en ağır bavulları destekleyebilir4.Oturma odası, otel, yatak odası için uygun5.Uçuş ekibi için Ideal, guests Specification : Adı : High-end bagaj rack Material : Katı wood Size : 60x50x65cm Notes : -Nedeniyle manuel ölçüm, gerçek 1-2 cm hata geçerli olacaktır.Resim çözünürlüğü ve ekran arasında hafif bir renk farkı olabilir.-Herhangi bir sorunuz varsa, e-posta yoluyla bize bir mesaj bırakın lütfen, ve bizim samimi ve güvenilir müşteri hizmetleri 24 saat içinde size cevap verecektir.

Detaylı karakterislikler

Name:
High-end luggage rack
Material:
Solid wood
Size:60x50x65cm :
Notes:
-Due to manual measurement, the actual 1-2cm error shall prevail. There may be slight color difference between the picture resolution and the screen. :
-If you have any questions, please leave us a message via email, and our friendly and reliable customer service will reply you within 24 hours. :

Benzer ürünler