Gidip Kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergilendirme 0.00
Hepten 0.00
JİNYİSİ Süpürge, Süpürge ve Faraş Seti, Zemin Temizliği için Süpürgeler, Kapalı Süpürge, Rüzgar Geçirmez Süpürge

JİNYİSİ Süpürge, Süpürge ve Faraş Seti, Zemin Temizliği için Süpürgeler, Kapalı Süpürge, Rüzgar Geçirmez Süpürge

₺ 290.10
 

Tova kullanılabilir
Ürün sayısı

★【İyi kalite】 Süpürge ve faraş, çeşitli yüzeylerde büyük ve küçük kalıntıları yakalamak ve daha uzun servis ömrüne sahip olmak için yüksek kaliteli Plastik Püskürtme Demir Çubuk ve yepyeni PP malzemelerden yapılmıştır. ★【Faraş Dişleri】Faraş combo setine sahip süpürge , süpürge ipeğinin saçlarını ve çöplerini faraşın içine kolayca kazımak için tarak dişlerine yerleştirilmiştir, elle sürüklemeye gerek yoktur, temizlenmesi kolaydır insan saçı/evcil hayvan kılı ve süpürge üzerindeki toz. ★【Verimli ve Geniş Alan Temizliği】 Ağır hizmet tipi süpürge ve faraş seti, toz ve kiri etkili bir şekilde yakalayabilen yüksek kaliteli/yumuşak ve ağır hizmet tipi kıllardan, tam boyutlu lobi süpürge kafasından ve geniş alanları süpürmek için mükemmel büyük kapasiteli faraştan yapılmıştır. ★【Kullanımı ve saklanması kolay】 Ayakta duran faraş, kolay boşaltma için açık konumda kilitlenir, faraş içeriğini çöp kutusuna kolayca atabilir, kompakt süpürge faraş seti tasarımı, süpürgeyi ve faraşı duvara asmanızı sağlar, Depolama alanından tasarruf etmenin harika bir yoludur. ★【Çok Amaçlı】Bu lobi süpürgesi ve faraş, hem ıslak hem de kuru döküntüleri tutmak, her şeyin düzenli ve temiz görünmesini sağlamak için mutfağınızda, garajınızda veya çalışma alanınızda tutmak için yapıldığı için hem iç hem de dış mekanlarda.PP+Plastik Demir Rod Broom Boyutu İlaçlama Süpürge ve faraş set Material özellikler : Ürün Adı : : : *23 cm Color : Khaki Weight : 0,9 hakkında kg Package : 1*1 süpürge*Dustpan Features : çift diş süpürge ve faraş arada, tarak dişleri, yoğun kıllar ile, sorunsuz bir şekilde yere bağlı, Rüzgar geçirmez ve saklı dik içerir 25 84*25 cm Dustpan Boyutu : 88*.Rüzgar geçirmez faraş, kasırga yok, toz yok, rüzgar geçirmez katlayın, çöpleri dağıtmayı reddedin.Depolama için herhangi bir yer kaplamayan, çöpleri kilitleyen ve toz tükenmeyen faraş otomatik olarak geri teper.Boşluk depolama, yerden tasarruf, boşluğun köşelerinde kolay saklama, kullanımı kolay alan.Büyük kapasiteli faraş, tekrar tekrar dökülmeye gerek yok, bir seferde çözülmesi kolay.45 derecelik eğik açılı kıllar, toz süpürürken çıkmaz yok.

Detaylı karakterislikler

Product name:
Broom and dustpan set
Material:
PP+Plastic Spraying Iron Rod
Broom Size:
84*25 cm
Dustpan Size:
88*25*23 cm
Color:
Khaki
Weight:
about 0.9 kg
Package includes:
1*broom 1*Dustpan
Features:
Windproof double-tooth broom and dustpan combination, with comb teeth, dense bristles, seamlessly attached to the floor, and stored upright. :
Windproof dustpan, no hurricane, no dust, fold windproof, refuse to scatter garbage. :
Automatically rebound the dustpan, which does not occupy any space for storage, locks garbage, and does not run out of dust. :
Gap storage, saving space, easy storage in the corners of the gap, easy to use space. :
Large-capacity dustpan, no need to dump repeatedly, easy to solve at one time. :
45-degree oblique angle bristles, no dead ends when sweeping dust. :

Benzer ürünler