Gidip Kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergilendirme 0.00
Hepten 0.00
Matkap Ucu Seti, Mızrak Kafa Delme Uçları 1/4 inç Hex Shank Paslanmaz Çelik Kiremit Beton Cam(siyah)

Matkap Ucu Seti, Mızrak Kafa Delme Uçları 1/4 inç Hex Shank Paslanmaz Çelik Kiremit Beton Cam(siyah)

₺ 43.47
 

Tova kullanılabilir
Ürün sayısı

1 Sette 5 Adet : Farklı boyutlarda 5 adet kiremit delme ucu dahil, böylece esnek bir şekilde seçebilir ve ihtiyacınız olan şekilde kullanabilirsiniz.Takviyeli Bit : Takviyeli mızrak kafasının çatlaması kolay değildir, bu da istikrarlı ve doğru delme sağlar.Hex Shank ile : 1/4 inç hex shank, elektrikli el matkabı ve diğer elektrikli aletlerde hızlı ve sağlam bağlantı sağlar.Büyük Malzeme : Yüksek kaliteli çimentolu karbür ile dövme, paslanmaz sondaj bit uzun kullanım için çok dayanıklıdır.Pratik Kullanım Alanları : Cam, seramik karo, ahşap, porselen, tuğla duvar, mermer, ince demir plaka vb. Delme için uygundur.Özellik : 1. Takviyeli Bit : Takviyeli mızrak kafasının çatlaması kolay değildir, bu da istikrarlı ve doğru delme sağlar.2. Pratik Kullanım Alanları : Cam, seramik karo, ahşap, porselen, tuğla duvar, mermer, ince demir plaka vb. Delme için uygundur.3. Hex Shank ile : 1/4 inç hex shank, elektrikli el matkabı ve diğer elektrikli aletlerde hızlı ve sağlam bağlantı sağlar.4. Büyük Malzeme : Yüksek kaliteli çimentolu karbür ile dövme, paslanmaz sondaj bit uzun kullanım için çok dayanıklıdır.5. 1 Sette 5 Adet : Farklı boyutlarda 5 adet kiremit delme ucu dahil, böylece esnek bir şekilde seçebilir ve ihtiyacınız olan şekilde kullanabilirsiniz.Nasıl Kullanılır : Elektrikli el matkabı ve diğer ekipmanlarla birlikte kullanılır.Şartname : Öğe Türü : Matkap Ucu Malzeme : Çimentolu karbür Uygulama : Fayans, tuğla, cam, plastik ve ahşabı delmek için kullanılır.Diyafram : Yaklaşık. 6mm / 0.24 in, 6mm / 0.24 in, 8mm / 0.31 in, 10mm / 0.39 in, 12mm / 0.47 in (manuel ölçümde ±1mm hata var).Matkap Ucu Stil : Spearhead Shank Tipi : Hex shank.Şaft Boyutu : 1/4 Uyum Ekipmanları : Elektrikli el matkabı, vb.Paket listesi : 5 x Matkap Ucu1 x Plastik Kut Unot : Lütfen kullanırken matkap ucunu dikey tutmaya çalışın ve matkap ucunu akan soğuk suyla serin tutun; sert fayanslar için kullanmayın.

Detaylı karakterislikler

Item Type:
Drill Bit
Material:
Cemented Carbide
Application:
Used for drilling tiles, bricks, glass, plastics and wood.
Aperture:
Approx. 6mm / 0.24in, 6mm / 0.24in, 8mm / 0.31in, 10mm / 0.39in, 12mm / 0.47in (there is a ±1mm error in manual measurement).
Drill Bit Style:
Spearhead
Shank Type:
Hex shank.
Shank Size:
1/4in
Adaptation Equipment:
Electric hand drill, etc.
Package List:
5 x Drill Bit :
1 x Plastic Box :
Please try to keep the drill bit vertical when using it, and keep the drill bit cool with flowing cold water; do not use it for hard tiles. :

Benzer ürünler