Gidip Kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergilendirme 0.00
Hepten 0.00
Lynn Electronics CLCLCD-OM3 - 7M LC/LC 50/125 10GIG OM3 Çok Modlu Dubleks, 7m, Aqua ile Yüzde 100 Corning Fiber

Lynn Electronics CLCLCD-OM3 - 7M LC/LC 50/125 10GIG OM3 Çok Modlu Dubleks, 7m, Aqua ile Yüzde 100 Corning Fiber

₺ 144.66
 

Tova kullanılabilir
Ürün sayısı

Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız.Corning Pretium 300 50/125 Lazer Optimize Edilmiş Çok Modlu OFNR Zipcord.Zirkonya Halkaları.Uygun Polariteyi Sağlamak için Çift Yönlü Klipsler.Üstün Performans için Fabrika Sonlandırıldı ve Cilalandı.Test Sonuçları ile Ayrı ayrı Paketlenmiştir. 7 Metre LC-LC 10 GIG Aqua OM3 50/125 Çok Modlu Dubleks Fiber Optik Jumper, 2mm OFNR Ceketli.Fabrika sonlandırma ve parlatma ile birlikte %100 Corning Kablo Sistemleri konnektörleri ve kablo ile uçtan uca inşa edilen bu fiber yama kablosunun OM3 10 Gigabit fiber yama kabloları için endüstri performans standartlarını karşılamasını ve aşmasını sağlar.Test sonuçları ile ayrı ayrı paketlenmiştir.

Detaylı karakterislikler

Benzer ürünler