Gidip Kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergilendirme 0.00
Hepten 0.00
Homyl Handwoven Doğal Çim Pet Hamster Gerbil Kürkü Tavşan Yuva Kulübe

Homyl Handwoven Doğal Çim Pet Hamster Gerbil Kürkü Tavşan Yuva Kulübe

₺ 41.97
 

Tova kullanılabilir
Ürün sayısı

* Hamsterler, gerbiller, kuşlar, sincaplar, tavşanlar, fareler veya diğer küçük hayvanlar için idealdir. * Yuva yapmak ve keşfetmek için küçük hayvanların doğal içgüdülerini tatmin eder. * Doğal samandan yapılmış, toksik olmayan ve evcil hayvanlarınız için güvenlidir. * Dokuma çim kulübe yatak ev saman çim kuş Cubby yuva kafes tavşan tavşan Hamster Gerbil Chinchillas için. * Tavşan, hamster, fare ve küçük kirpi için harika saklanma yeri.Açıklama : -Tavşan, hamster, fare ve küçük kirpi için harika saklanma yeri. - Dokuma çim kulübe yatak ev saman çim kuş Cubby yuva kafes için tavşan tavşan Hamster Gerbil Kürkü - Doğal saman, toksik olmayan ve evcil hayvanlar için güvenli. - Yuvalamak ve keşfetmek için küçük hayvanların doğal içgüdülerini tatmin eder. - Hamsterler, gerbiller, kuşlar, sincaplar, tavşanlar, fareler veya diğer küçük hayvanlar için harika. - Sevimli evcil hayvanlarınız için rahat ve konforlu bir kafes evi.Şartname : - Tavşan, hamster, sıçan için mağara şeklinde saman yuva kafesi. - Doğal samandan yapılmış, toksik olmayan ve evcil hayvanlarınız için güvenlidir. - Yuvalamak ve keşfetmek için küçük hayvanların doğal içgüdülerini tatmin eder. - Hamsterler, gerbiller, kuşlar, sincaplar, tavşanlar, fareler veya diğer küçük hayvanlar için harika. - Sevimli evcil hayvanlarınız için rahat ve konforlu bir kafes evi.Paket içeriği : 1 adet Saman yuvası Not : Yukarıdaki boyut elle ölçüldüğünden, gerçek öğenin boyutu yukarıdaki boyuttan biraz farklı olabilir.Işık efektleri, monitör ayarları vb.Nedeniyle.Resimlerin renginde ve gerçek öğede hafif bir fark olabilir.Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.

Detaylı karakterislikler

- Cave shaped straw nest cage for rabbit, hamster, rat. :
- Made from natural straw, non-toxic and safe for your pets. :
- Satisfies small animals natural instincts to burrow and explore. :
- Great for hamsters, gerbils, birds, squirrels, rabbits, mice or other small animals. :
- A cosy and comfy cage house for your lovely pets. :
Package Includes:
1 Piece Straw Nest :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the size above. :
Due to the lighting effects, monitor settings, etc. There could be some slight difference in the color of the pictures and the actual item. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Benzer ürünler