Gidip Kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergilendirme 0.00
Hepten 0.00
Lhh Sake Seti, Cam Sake Bardakları, 1 adet Sake Kabı ve 2 adet Sake Bardağı Dahil 3 Parçalı (Japonya İthalatı)

Lhh Sake Seti, Cam Sake Bardakları, 1 adet Sake Kabı ve 2 adet Sake Bardağı Dahil 3 Parçalı (Japonya İthalatı)

₺ 111.00
 

Tova kullanılabilir
Ürün sayısı

SAKE SETİ GÖZLÜKLERİ-Daha kalın ve yüksek şeffaflıkta borosilikat içeren bu Japon sake seti ile yaklaşık 290 ML sake tutabilirsiniz glass.It daha ısıya dayanıklıdır.SEVİMLİ SAKİ FİNCAN SETİ-Bu açık ağır taban sake bardaklarında 40 ml sake servis edebilirsiniz, bir atış için mükemmel boyuttadır.PAKET İÇERİĞİ-1 şişe ve 2 bardaktan oluşan bir set olarak satılmaktadır.İyi koruyucu bir hediye kutusu ile geliyor.EŞSİZ SAKE BARDAKLARI-Sake sürahisinin şekli klasik bir Çin şarap şişesinden esinlenmiştir, zarif kavisli çizgilerle çok modern ve şık görünmektedir.Bu sake seti kesinlikle geleneksel olanlardan farklı.ZARİF SAKE HEDİYE SETİ - Bu sake hediye seti doğada zariftir ve bir hediye paketi ile birlikte gelir.Babalar Günü, Doğum Günü, Yıldönümü, Düğün, Noel ve Ayın iyiliği için harika bir hediye.Bu 3 parçalı Japon sake setini kullanarak dünya standartlarında bir deneyimle özel günleri kutlayın.Herhangi bir masaya mükemmel bir zarafet dokunuşu getiren güzel kombinasyon.Uzun sürahi, 2 küçük sürahinin her birini Sake Bardaklarıyla doldurmanızı kolaylaştırır.Konukları eğlendirmek veya herhangi bir odaya zarif bir stil eklemek için herhangi bir masaya veya tezgahın üzerine yerleştirmek için bir sonraki etkinliğinizde bu güzel sake setini kullanın.Şartname : Malzeme : Cambo Yutu : Sake pot : genişlik : 3.1 in / 8 cmyükseklik : 6in/15 cmkapasite : 290 ml Sake bardaklar : genişlik : 2.7 in/6.8 cmyükseklik : 1.5 in/3.7 cm Kapasite : 40 mlpaket şunlardır : 1 * Sake Pot2 * Sake bardakürün Ömrünü uzatmak için Stips : 1. Atış bardaklarını ilk kez kullanmadan önce temizlemek için lütfen biraz sirke,limon suyu veya günlük temizleyici kullanın.2. Bu saki tam setinin sınırlayıcı maksimum sıcaklık aralığı 0 derece C'den(donma 32 derece F) 120 derece C'ye(kaynama üzerinde 36 derece F).3. Sake camlarını temizlerken çarpışmadan kaynaklanan hasarları önlemek için lavabonun veya lavabonun dibine kauçuk bir blister ped veya kalın bir havlu yerleştirilmesi önerilir.4. Lütfen bardaklardaki tozu nazikçe temizlemek için yumuşak bir bez kullanın,ancak şarap bardaklarını çizebileceğinden tüy fırçası kullanmayın.5. Gözlükleri temiz ve parlak tutmak için yıkadıktan sonra kalan su izlerini kurutun ve lütfen serin ve kuru bir yerde saklayın.

Detaylı karakterislikler

Material:
Glass
Size :
Sake pot:
width:
3.1in/8cm
Height:
6in/15cm
Capacity:
290 ml
Sake cups:
width:
2.7in/6.8cm
Height:
1.5in/3.7cm
Capacity:
40 ml
Package include:
1 * Sake Pot :
2 * Sake Cups :
Tips for Extending Product Life:
1. Please use a little vinegar,lemon juice or daily cleaner to clean up the shot glasses before the first time you use them. :
2. The limiting maximum temperature range of this saki full set from 0 degrees C(freezing 32 degrees F) to 120 degrees C(36 degrees F above boiling). :
3. It is recommended that a rubber blister pad or thick towel should be placed at the bottom of the basin or sink to avoid damage due to collision when cleaning the sake glasses. :
4. Please use a soft cloth to gently flick off dust on the glasses,but do not use a feather brush as that may scratch the wine glasses. :
5. Dry any water marks left after washing to keep the glasses clean and bright,and please store in a cool dry place. :

Benzer ürünler