Gidip Kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergilendirme 0.00
Hepten 0.00
NX Bahçe Snapback Kayış 12 Pairs Siyah Plastik Snapback Şapka Kap Yapış Toka Yedek Onarım Kayış ile 7 Delik

NX Bahçe Snapback Kayış 12 Pairs Siyah Plastik Snapback Şapka Kap Yapış Toka Yedek Onarım Kayış ile 7 Delik

₺ 17.37
 

Tova kullanılabilir
Ürün sayısı

Yüksek quaility PVC plastik yapılmış, iyi esneklik ve elastik. şapkanın sıkılığını kolayca ayarlamak için kayış başına 7 delik, şapkayı daha rahat hale getirir.Kurulumu kolay, sadece eski Snapback Kayışını çıkarın ve orijinal dikiş yöntemine göre yeni Snapback Kayışını dikin.DIY snapback şapka kapağı için harika veya kırık şapka kayışınızı değiştirin.Renk : Siyah.Miktar : 12 Çift(12 ADET Sapback,12 ADET Sapback Şapka).Toka snapback değiştirme(12 PCS Sapback,12 PCS Şapka Sapback) : Kalem ihtiyaç duyulan Ürün Açıklaması özellikler : Ürün Adı : Snapback Askısı Malzeme : PVC plastik Renk : Siyah Miktar : 12 Çift - dikiş ripper veya makas, iğne ve iplik veya sıcak tutkal tabancası w/kelepçe, yedek ve snapback snapback şapka. 1.Dikiş sökücünüzü ve/veya makasınızı kullanın ve eski snapback tokasını tutan tüm iplikleri çıkarın. hat.Be kumaşı delmemeye veya yırtmamaya dikkat edin. 2. Eski tokayı çıkarın 3. Yeni bir yedek toka takın ve eski tokanın nasıl dikildiği gibi bir iğne ve iplikle uygun konuma dikin.Alternatif olarak, tokanın uçlarına az miktarda sıcak tutkal uygulayabilir ve daha sonra kuruması için yerine kelepçeleyebilirsiniz. 4.Giyin ve Keyfini çıkarın.

Detaylı karakterislikler

Product Name:
Snapback Strap
Material:
PVC plastic
Color:
Black
Quantity:
12 Pairs(12PCS Sapback,12PCS Sapback Hat)
How to change a snapback buckle:
Item's needed - seam ripper or scissors, needle and thread or hot glue gun w/clamps, replacement snapback and snapback hat. :
1.Use your seam ripper and/or scissors and remove all thread holding the old snapback buckle to hat. Be careful to not puncture or tear fabric. :
2. Remove the old buckle :
3. Insert a new replacement buckle and sew it in the proper position with a needle and thread, just like how the old buckle was sewn. Alternatively, you can apply a small amount of hot glue to the ends of the buckle and then clamp it in place to dry. :
4.Wear and Enjoy. :

Benzer ürünler