Gidip Kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergilendirme 0.00
Hepten 0.00
LHRUI Topu Tutucu Tall Yuvarlak Top Depolama Raf, hafif Çelik Basketbol Tutucu, Space Saver Futbol Kapalı Ev

LHRUI Topu Tutucu Tall Yuvarlak Top Depolama Raf, hafif Çelik Basketbol Tutucu, Space Saver Futbol Kapalı Ev

₺ 199.50
 

Tova kullanılabilir
Ürün sayısı

【 Kaliteli Metal Malzeme】 Güçlü paslanmaz çelikten yapılmış olan bu bilyalı saklama tutucusu, uzun süre kullanmanız için sağlam ve sağlamdır ve kolayca solmaz, kırılmaz veya paslanmayacaktır; Belirli aşınma ve yıpranmaya dayanabilmek. 【 Space Saver】 The topu standı boyutu Ø38.5 cm x 88 cm / 128 cm(Çap x Yükseklik), dik basketbol depolama raf fazla yer almayacaktır.Sınırlı alan veya yüksek trafikli alanlar için mükemmeldir. 【 Montajı Kolay】 Top depolama rafımızın basit yapısı kurulumu kolaylaştırır.Talimat yardımı ile montaj keyifli ve kolaydır, çok fazla zaman almaz. 【 Katmanlı Depolama】 Bu Spor Topu organizatör tutucu üzerinde bağlantısız olabilir ground.It futbolunuzu, futbolunuzu ve basketbolunuzu iyi organize edebilen katmanlı tasarımla tasarlanmıştır. 【 Çok Amaçlı Top Tutucu】 Basketbol rafımız Garajda, Okullarda, Çocuk Odasında, Depo Odasında, Oyun Odasında, Bodrumda, Spor Salonunda, Oyun Grubunda vb.Çeşitli spor toplarını düzenlemek için mükemmel bir aksesuardır.Tüm spor ekipmanlarının dağınık olması ve her türlü spor ekipmanının çok fazla yer kaplamasından her zaman rahatsız mısınız?merak etmeyin!Top depolama rafımız bu sıkıntılardan kurtulmanıza yardımcı olabilir.Paket içeriği : 1 Top Raf. (Tüm montaj aksesuarları dahil olmak üzere)Özellikler : -Boyutlar Malzeme : Paslanmaz Çelik - : S : Ø38.5cm x 88cm / 15,2" x 14.2" (Çap x Yükseklik) (M) : Ø38.5cm x 88cm / 15,2" x 14.2" (Çap x Yükseklik) L : Ø38.5cm x 128cm 15,2 / "x 60" (Çap x 20 cm çaplı topları üzerinde (#5 topları ve #7 topları)Özelliği-Renk : Gümüş - : -Yükseklik) top raf yüzeyi korozyona dayanıklı hale getirmek için pişirme vernik ile kaplanır.- Basit yapısı ve kolay kurulum.Kılavuzun yardımıyla montaj keyifli ve kolaydır.- Zemindeki kalıntıları temizlemenize ve çok fazla arama yapmadan ihtiyacınız olan spor topunu bulmanıza yardımcı olun.- Çocuk odaları, yatak odaları, garajlar, spor salonları, basketbol, futbol, futbol, voleybol ve spor malzemeleri için çok uygundur.-Nasıl kullanırsanız kullanın, akıllı alan kullanımı ve şaşırtıcı dekoratif vizyon ile tüm arkadaşlarınızın kıskançlığını kazanacaksınız.Lütfen dikkat : - Ürün fotoğraflarında gösterilen süslemeler dahil değildir.- Aydınlatma ve ekranlardaki farklılıklar nedeniyle, ürünün rengi resimden biraz farklı olabilir.-Manuel ölçüm nedeniyle, boyut biraz değişebilir.Satış sonrası Servis : - Hayatınızı kolaylaştırmak için her zaman müşterilerle çalışıyoruz!Ürün sorunlarıyla karşılaştığınızda görüşlerinize değer veriyor ve yardım sağlıyoruz.Yapmanız gereken tek şey, ihtiyacınız olanı mutlu bir şekilde almak ve evinizi dağınıklıktan uzak tutmaktır.

Detaylı karakterislikler

-Material:
Stainless Steel
- Dimensions:
S:
Ø38.5cm x 88cm / 15.2 x 34.6 (Diameter x Height)
M:
Ø38.5cm x 88cm / 15.2 x 34.6 (Diameter x Height)
L:
Ø38.5cm x 128cm / 15.2 x 50.4 (Diameter x Height)
-Color:
Silver
-For over 20cm diameter balls (#5 balls and #7 balls) :
Feature:
-The surface of the ball rack is coated with baking varnish to make it corrosion resistant. :
-Simple structure and easy installation. With the help of the guidance, assembly is pleasant and easy. :
-Help you clean up the debris on the floor and find the sports ball you need without too much searching. :
-Very suitable for children's rooms, bedrooms, garages, gymnasiums, basketball, football, football, volleyball and sports equipment can be placed. :
-No matter how you use it, you will win the envy of all your friends with clever space utilization and amazing decorative vision. :
Please Note:
-The decorations shown in the product photos are not included. :
-Due to differences in lighting and screens, the color of the product may be slightly different from the picture. :
-Due to manual measurement, the size may vary slightly. :
After-sales Service:
-We always work with customers to make your life easier! We value your opinions and provide assistance when you encounter product problems. The only thing you need to do is to happily get what you need and keep your home away from clutter. :

Benzer ürünler